Radomsko - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC/AC

Finansowa odpowiedzialność za pokrycie szkody w sytuacji zdarzenia drogowego ( w Radomsku lub innej miejscowości ) spowodowanego z winy innego uczestnika ruchu spoczywa na ubezpieczycielu. Mimo to możemy mieć problem z usunięciem szkody – zdarza się bowiem wypłacenie za niskiej kwoty w ramach odszkodowania. Aby uniknąć wielogodzinnych rozpraw sądowych, dodatkowych kosztów i możliwości przegranej, warto rozważyć alternatywne rozwiązanie - dochodzenie odszkodowania z pomocą firmy zewnętrznej. Zapoznaj się z poniższymi informacjami i sprawdź, na czym to polega, i jak możesz odzyskać należną kwotę odszkodowania powypadkowego i komunikacyjnego OC / AC w Radomsku!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

W jakich rodzajach odszkodowań możemy Ci pomóc?

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak można otrzymać wyższe odszkodowanie w Radomsku?

Nasza firma wykonuje bezpłatne weryfikacje odszkodowania i możliwości, które pomogą Ci się rozeznać. Jeśli chcesz otrzymać wynik takiej analizy, postępuj według podanych niżej prostych kroków:

 • Przedstaw nam swoją sytuację. Opisz ją, a dodatkowo prześlij lub dostarcz nam bezpośrednio dokumentację w sprawie – opisy, zdjęcia, wyceny, opinie rzeczoznawców, kosztorysy, protokoły, skan polisy itp.
 • Gdy analiza będzie gotowa, przedstawimy Ci Twoją sytuację oraz możliwości. Jeśli masz do czynienia z zaniżeniem odszkodowania – możemy pomóc Ci w dochodzeniu odszkodowania.
 • Złożymy Ci propozycję i jeśli zaakceptujesz jej warunki, możemy podpisać umowę. Ty zyskasz wyższą kwotę z odszkodowania, a my prawo do dochodzenia pieniędzy na drodze sądowej lub negocjacji z ubezpieczycielem.

Atuty naszej kancelarii odszkodowawczej

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

odszkodowania OC/AC Radomsko

Dla kogo jest nasza oferta odszkodowań z pomocą dopłaty?

Sprawdź, czy Twoja sytuacja ma szansę zakwalifikować Cię do naszej pomocy przy odszkodowaniu z pomocą dopłaty! Jakie są warunki? Sprawdź poniżej:

 • Decyzja ubezpieczyciela została ogłoszona nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Rozliczenie szkody powinno odbyć się poprzez wypłatę odszkodowania poszkodowanemu
 • Stłuczka miała miejsce w Polsce lub jest rozliczana przez polskie towarzystwo ubezpieczeniowe
 • Nie podpisałeś porozumienia stron z ubezpieczycielem
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione

Nasza firma z chęcią pomoże przy uzyskiwaniu wyższego odszkodowania powypadkowego OC / AC w Radomsku oraz na terenie całej Polski.

odszkodowania OC/AC Radomsko

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań z pomocą odkupu?

Skorzystanie z naszej oferty to sprawdzony przez setki naszych klientów bezpieczny, pewny i szybki sposób na dodatkowe pieniądze z odszkodowania. Najważniejsze zalety naszego sposobu na zaniżone odszkodowanie to:

 • analizę otrzymasz bezpłatnie
 • formalności to jedynie podpisanie cesji
 • kwotę, jaką możesz zyskać, poznasz jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu cesji
 • pieniądze otrzymasz po kilku dniach
 • nie ryzykujesz przegraną w sądzie
 • nie generujesz kosztów sądowych ani innych, dodatkowych

Radomsko - nasz przykład dodatkowego odszkodowania

Do stłuczki doszło w Radomsku. Samochód marki Kia Sorento uległ uszkodzeniu. Kosztorys z towarzystwa ubezpieczeniowego opiewał na kwotę 7800 zł. Wysłał go do analizy poszkodowany. Nasi rzeczoznawcy po zapoznaniu się z aktami dali propozycję dodatkowego odszkodowania w kwocie 5600 zł. Pan Piotr po akceptacji i podpisaniu umowy otrzymał dodatkowe środki na konto. W sumie jego odszkodowanie wyniosło 7800 + 5600 = 13400 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Radomsko

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Radomsku?

Radomsko - liczy ponad 45 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 51,43 km². Warto odwiedzić m.in. Ratusz, który obecnie stanowi Muzeum Regionalne.