Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe z OC i AC Skierniewice

Zdarzenie drogowe ( w Skierniewicach czy innym mieście ) zawsze niesie ze sobą stres, nerwy, oczekiwanie... dla obu stron – zarówno winowajcy, jak i poszkodowanego! Choć jeśli to nie Ty zawiniłeś, koszty naprawy powinien pokryć ubezpieczyciel strony winnej, niestety czasem wypłacone odszkodowanie jest za niskie. Co więcej – może nawet nie wystarczyć na naprawę pojazdu! Warto więc zawalczyć o swoje - albo kierując sprawę do sądu albo korzystając z dochodzenia odszkodowania z pomocą odkupu. Pierwsza opcja to konfrontacja z ubezpieczycielem, która niestety może skończyć się przegraną. Druga zaś to pewny i szybki sposób na dodatkową gotówkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych dla mieszkańców Skierniewic!

W jaki sposób skorzystać z naszego sposobu na odszkodowanie w Skierniewicach?

Pełna dokumentacja dotycząca wypadku lub kolizji pomoże nam ocenić, czy rzeczywiście zostało zaniżone odszkodowanie – dlatego zgłaszając się do nas, koniecznie ją przygotuj! Jak zyskać od nas darmową weryfikację odszkodowania?

 • Skontaktuj się z nami z przygotowaną do wglądu dokumentacją: wyceną, polisą, zdjęciami, kosztorysami, decyzją ubezpieczyciela.
 • Wykonamy kalkulację i sprawdzenie Twojej sytuacji, a jeśli doszło do zaniżenia, przedstawimy Ci propozycję współpracy przy odszkodowaniu.
 • Jeśli zgodzisz się na nasze warunki i podpiszemy umowę, w ciągu kilku dni zyskasz dodatkowe pieniądze – bez żadnych opłat ani oczekiwania.

odszkodowania OC/AC Skierniewice

Do kogo kierujemy naszą ofertę odszkodowań powypadkowych?

Aby skorzystać z odzyskiwania odszkodowań z pomocą odkupu, Twoja sytuacja powinna spełniać kilka poniższych warunków:

 • Decyzja ubezpieczyciela nie uległa przedawnieniu, czyli nie zapadła wcześniej niż 3 lata temu
 • Nie zgodziłeś się na porozumienie ani ugodę z ubezpieczycielem
 • Nasza analiza wskaże, że rzeczywiście masz do czynienia z zaniżeniem
 • Wypadek / kolizja miała miejsce w Polsce
 • Nie podpisałeś cesji z innym podmiotem

Chętnie pomożemy Ci w odzyskiwaniu odszkodowania w Skierniewicach, jak i na terenie całej Polski.

odszkodowania OC/AC Skierniewice

Dlaczego warto dochodzić odszkodowania z naszą firmą?

Rozprawa sądowa dla większości z nas to ostateczność. Nic dziwnego – wiąże się z długimi godzinami z prawnikiem oraz na rozprawach, dodatkowymi kosztami sądowymi i prawniczych wynagrodzeń, a także z brakiem pewności wygranej. Alternatywa to dochodzenie odszkodowania z naszą firmą to sposób szybki i pewny na zyskanie większych pieniędzy z odszkodowania. Oto dlaczego:

 • cały proces dochodzenia, łącznie z wypłaceniem środków (jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę), trwa zaledwie kilka dni
 • nie dopłacasz
 • unikasz zbędnych formalności i wielogodzinnych strat czasu
 • nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • wypłacone pieniądze otrzymasz niezależnie od tego, jak przebiegnie proces odzyskiwania przez naszą firmę pieniędzy
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Skierniewice

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Skierniewicach?

Skierniewice