Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Tomaszów Mazowiecki

Jeśli byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego w Tomaszowie Mazowieckim lub innym mieście, do którego się nie przyczyniłeś, koszty naprawy Twojego pojazdu powinny być pokryte przez towarzystwo ubezpieczeniowe. W praktyce jednak często dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji, w których to kwota odszkodowania jest niewystarczająca. Możesz wtedy wejść na drogę sądową lub skorzystać z alternatywnej, pewnej wersji zyskania pieniędzy: dochodzenia odszkodowania na drodze cesji. Sprawdź łatwy i szybki sposób odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych w Tomaszowie Mazowieckim!

Jak odzyskać zaniżone odszkodowanie w Tomaszowie Mazowieckim?

Chcesz dokonać weryfikacji odszkodowania i dowiedzieć się, czy możesz coś ugrać, zupełnie za darmo? Z pewnością przyda się nam od Ciebie dokumentacja jak kosztorys szkody, wyceny, zdjęcia, protokoły oraz opisy. Pomożemy Ci w zaledwie 3 krokach:

 • Zgłoś się do nas po analizę. Dostarcz dokumenty, które pomogą nam w ocenie.
 • W ciągu 2-3 dni sprawdzimy i skalkulujemy Twoją sytuację, następnie skontaktujemy się z Tobą i otrzymasz od nas ewentualną propozycję pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Jeśli zdecydujesz się na przedstawione warunki, możemy od razu podpisać umowę. Odkup odszkodowania to łatwy i pewny sposób na odzyskanie należnych Ci pieniędzy!

odszkodowania OC/AC Pabianice

Jakie są warunki otrzymania od nas dodatkowego odszkodowania?

Jak zyskać od nas dodatkowe odszkodowanie komunikacyjne i powypadkowe? Najpierw sprawdź, czy sprawa spełnia poniższe, konieczne warunki:

 • Doszło do zaniżenia odszkodowania
 • Wypłata nastąpiła w ciągu ostatnich 3 lat, Ty zaś posiadasz dowód wypłaty – np. wycinek z banku
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały do tej pory przeniesione na inną firmę, nie zawarto też porozumienia z towarzystwem ubezpieczeniowym

Specjaliści z naszej firmy codziennie pomagają przy dochodzeniu odszkodowań w Tomaszowie Mazowieckim, jak i w całej Polsce – pomogą i Tobie!

odszkodowania OC/AC Pabianice

Dlaczego warto spróbować odkupu odszkodowań OC/AC?

Dochodzenie odszkodowania powypadkowego/komunikacyjnego poprzez odkup to pewny sposób na zyskanie dodatkowych pieniędzy. Jakie jeszcze ma zalety?

 • nie marnujesz wielu godzin na rozprawach sądowych
 • redukujesz formalności do podpisania jednej umowy
 • kwotę jaką możesz zyskać poznajesz jeszcze przed podpisaniem cesji
 • wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni
 • nie ma dodatkowych kosztów
 • wypłacone pieniądze zyskujesz niezależnie od dalszego wyniku postępowania
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Pabianice

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Tomaszowie Mazowieckim?

Tomaszów Mazowiecki - to miasto o powierzchni 32,99 km² i ponad 64 tys. mieszkańców. Będąc w Pabianicach warto odwiedzić m.in. renesansowy kościół św. Mateusza, dwór obronny w Pabianicach, unikatowy Dom Tkaczy oraz kościół pw. Najświętszej Marii Panny.