Tomaszów Mazowiecki - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC

Jeśli byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego w Tomaszowie Mazowieckim lub innym mieście, do którego się nie przyczyniłeś, koszty naprawy Twojego pojazdu powinny być pokryte przez towarzystwo ubezpieczeniowe. W praktyce jednak często dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji, w których to kwota odszkodowania jest niewystarczająca. Możesz wtedy wejść na drogę sądową lub skorzystać z alternatywnej, pewnej wersji zyskania pieniędzy: dochodzenia odszkodowania na drodze cesji. Sprawdź łatwy i szybki sposób odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych w Tomaszowie Mazowieckim!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Tomaszów Mazowiecki

Take Care Polska sp. z o. o. - to zespół ludzi których największym celem jest pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, majątkowych i zdrowotnych. Oferujemy pomoc dochodzeniu zaniżonych odszkodowań, w sprawach sądowych oraz oferujemy dopłaty do odszkodowań. Nasza profesjonalna pomoc pozwala na uzyskanie najwyższego odszkodowania. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprawach przeciwko zakładom ubezpieczeń, co sprawia, że każdy pokrzywdzony ma możliwość skorzystania z naszych usług.

Jakie warunki trzeba spełnić?

 • od daty szkody nie upłynęły 3 lata,
 • nie było zawieranych porozumień z Ubezpieczycielem,
 • wypłacone zadośćuczynienie było zaniżone..

Pomagamy w odzyskiwaniu odszkodowań w Tomaszowie Mazowieckim i w całej Polsce.

Możemy Ci pomóc przy tych rodzajach odszkodowań

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak odzyskać zaniżone odszkodowanie w Tomaszowie Mazowieckim?

Chcesz dokonać weryfikacji odszkodowania i dowiedzieć się, czy możesz coś ugrać, zupełnie za darmo? Z pewnością przyda się nam od Ciebie dokumentacja jak kosztorys szkody, wyceny, zdjęcia, protokoły oraz opisy. Pomożemy Ci w zaledwie 3 krokach:

 • Zgłoś się do nas po analizę. Dostarcz dokumenty, które pomogą nam w ocenie.
 • W ciągu 2-3 dni sprawdzimy i skalkulujemy Twoją sytuację, następnie skontaktujemy się z Tobą i otrzymasz od nas ewentualną propozycję pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Jeśli zdecydujesz się na przedstawione warunki, możemy od razu podpisać umowę. Odkup odszkodowania to łatwy i pewny sposób na odzyskanie należnych Ci pieniędzy!

 

Sprawdź nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

odszkodowania OC/AC Tomaszów Mazowiecki

Jakie są warunki otrzymania od nas dodatkowego odszkodowania?

Jak zyskać od nas dodatkowe odszkodowanie komunikacyjne i powypadkowe? Najpierw sprawdź, czy sprawa spełnia poniższe, konieczne warunki:

 • Doszło do zaniżenia odszkodowania
 • Wypłata nastąpiła w ciągu ostatnich 3 lat, Ty zaś posiadasz dowód wypłaty – np. wycinek z banku
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały do tej pory przeniesione na inną firmę, nie zawarto też porozumienia z towarzystwem ubezpieczeniowym

Specjaliści z naszej firmy codziennie pomagają przy dochodzeniu odszkodowań w Tomaszowie Mazowieckim, jak i w całej Polsce – pomogą i Tobie!

odszkodowania OC/AC Tomaszów Mazowiecki

Dlaczego warto spróbować odkupu odszkodowań OC/AC?

Dochodzenie odszkodowania powypadkowego/komunikacyjnego poprzez odkup to pewny sposób na zyskanie dodatkowych pieniędzy. Jakie jeszcze ma zalety?

 • nie marnujesz wielu godzin na rozprawach sądowych
 • redukujesz formalności do podpisania jednej umowy
 • kwotę jaką możesz zyskać poznajesz jeszcze przed podpisaniem cesji
 • wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni
 • nie ma dodatkowych kosztów
 • wypłacone pieniądze zyskujesz niezależnie od dalszego wyniku postępowania

Nasze dodatkowe odszkodowanie dla kierowcy z Tomaszowa Mazowieckiego

Kosztorys który wysłała nam Pani Ania dotyczył szkody na samochodzie Audi A3. Kalkulacja naprawy była na kwotę 4300 zł. Klientka poprosiła nas o szybkie przeliczenie gdyż towarzystwo ubezpieczeniowe proponowało ugodę o 1300 zł wyższą od kosztorysu. Nasz firma po zapoznaniu się ze sprawą, zaproponowała dodatkowo kwotę 2800 zł. Klientka zdecydowała się na podpisanie umowy z nami, co dało łączną sumę odszkodowania 4300 + 2800 = 7100 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Tomaszów Mazowiecki

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Tomaszowie Mazowieckim?

Tomaszów Mazowiecki - to miasto o powierzchni 41,3 km² km² i ponad 61 tys. mieszkańców. Będąc w Tomaszowie Mazowieckim warto odwiedzić m.in. kościół modrzewiowy pw. św. Marcina biskupa, pałac Ostrowskich, kościół ewangelicko-augsburski Świętej Trójcy oraz kościół św. Antoniego.