Odzyskiwanie odszkodowań Kielce

Jeśli ucierpiałeś w wypadku a byłeś kierowcą, pasażerem, pieszym bądź rowerzystą to masz prawo do:

- zadośćuczynienia za doznane obrażenia ciała
- zwrotu kosztów leczenia ( zarówno szpitalnego jak i poza szpitalnego )
- zwrotu kosztów opieki
- zadośćuczynienia z powodu utraconego dochodu

Jeśli prowadziłeś samochód i w wyniku wypadku spowodowanego przez innego kierowcę doznał on uszkodzeń – możesz liczyć na odszkodowanie z OC sprawcy.

... ale to nie jest wszystko co Ci się należy z OC sprawcy...

Masz także prawo do rekompensaty za doznane cierpienie fizyczne, uszczerbku na zdrowiu czy naruszenie dóbr osobistych.
Możesz domagać się zwrotu za leczenie szpitalne, kosztów za leki, które musiałeś kupić, opiekę osób trzecich ( jeśli ktoś musiał się Tobą opiekować ).

Masz także prawo domagac się zadośćuczynienia za utracone dochody.

Na przykład. Jeśli w wyniku wypadku doznałeś złamania nogi, a jesteś np. zawodowym kierowcą, "budowlańcem" i nie jesteś w stanie jej podejmować przez okres rekonwalescencji, to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie z tytułu utraconych zarobków.

Nie czekaj tylko skontaktuj się z doradcą Take Care albo wyślij dokumenty które posiadasz

(jesli nie posiadasz to pomozemy ci je skompletować za darmo )

Analiza sprawy jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca

Skup odszkodowań?

W przypadku szkody z OC sprawcy kosztorysu wykonanego przez firmę ubezpieczeniową oraz decyzji o przyznaniu i przekazaniu określonej w kosztorysie kwoty odszkodowania.
W przypadku szkody z AutoCasco dodatkowo potrzebujemy skanu polisy AC, która zawiera wariant ubezpieczenia.

Pełna listę wymaganych dokumentów znajdziesz w zakładce PYTANIA.

Nie stanowi to problemu. Możemy pomóc Ci w pozyskaniu tych dokumentów, skontaktuj sie z nami, aby dowiedzieć się więcej.
Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Skontaktuj sie z nami, my wycenimy Twój przypadek zupełnie za DARMO i bez ŻADNYCH zobowiązań.
Pieniądze otrzymasz niezwłocznie po podpisaniu z naszą firmą umowy. Możemy wypłacić Ci gotówkę od ręki, przelać pieniądze na podany numer konta albo dokonać przekazu pocztowego na wskazany adres.
Po uzgodnieniu warunków odkupu:

nasz agent pojedzie to spotkanie w dogodnym dla klienta miejscu (dom albo praca) w ciągu 2 dni roboczych - jeśli zdecydujesz się na spotanie z agentem

lub

wyslemy do Ciebie umowę w dwóch egzemplarzach w ciągu 24 godz. - jeśli zdecydujesz się na umowę drogą korespondencyjną. Następnie Ty odsyłasz podpisany egzemplarz do naszej siedziby.