Dopłaty do odszkodowań - współpraca

NA CZYM TO POLEGA?

Otóż w zamian za pozyskanie nowego Klienta, przekazujemy naszemu partnerowi biznesowemu prowizję zależną od wartości szkody stanowiącej przedmiot naszego postępowania.

Co należy zrobić, by móc się o nią ubiegać?
Wystarczy przesłać nam dokumentację szkodową pokrzywdzonego lub umożliwić nam skontaktowanie się z nim. Warto pamiętać przy tym, że korzyści są obopólne – zarówno poszkodowany, jak i osoba pomagająca mu w odzyskaniu należnego odszkodowania otrzymują od nas stosowne gratyfikacje, a żadna ze stron nie zostaje w żadnym stopniu wykorzystana.

System prowizyjny, jakkolwiek wymarzony dla agentów ubezpieczeniowych oraz firm leasingowych, które prócz prowizji otrzymują „z urzędu” wdzięczność własnych klientów, dedykujemy także osobom prywatnym. W końcu każdy z nas może wskazać w swoim bliższym bądź dalszym otoczeniu osobę, która miała w przeszłości wątpliwą przyjemność uczestniczenia w wypadku komunikacyjnym. A przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by móc wspólnie cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie!

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI DLA KLIENTA TAKE CARE:

- po zbyciu wierzytelności klient nie musi poświęcać swojego czasu, środków finansowych, stresu na wyegzekwowanie dodatkowego odszkodowania,
- w razie procesu sądowego nie będzie żadną stroną w tej sprawie,
- w razie porażki TAKE CARE nie żąda zwrotu żadnych kosztów etc
- gotówka płatna do 24 godzin od zawarcia umowy
- poszkodowani przeważnie odwołują się od decyzji Ubezpieczycieli , jednakże w zwykle otrzymują decyzję odmowną, przeważnie nic nie uzyskując, na rozpatrzenie odwołania Ubezpieczyciel ma 30 dni, poszkodowani kilku próbach przestają walczyć o większe kwoty.

KORZYŚCI DLA WSPÓŁPRACOWNIKÓW TAKE CARE:

- możliwość korzystania z wypracowanego doświadczenia w odzyskiwaniu odszkodowań
- materiały reklamowe
- prowizje od zysku firmy TAKE CARE
- elastyczne warunki współpracy