Zabrze - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe

Stłuczka drogowa to nieprzyjemne znaczenie, zazwyczaj niosące za sobą nieprzyjemne konsekwencje – nie tylko dla sprawcy, ale też dla poszkodowanego. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną należy Ci się odszkodowanie na usunięcie szkody, ale czasem ubezpieczyciel wypłaca za niskie odszkodowanie. Opcje są wtedy dwie - albo wejść na drogę sądową, albo postarać się o pomoc przy dochodzeniu odszkodowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych. Bezproblemowo odzyskaj pieniądze na usunięcie szkody w Zabrzu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Zabrze

Take Care Polska sp. z o. o. - jesteśmy firmą dla której najważniejszą rzeczą jest pomoc i udzielanie wsparcia osobom poszkodowanym. Pomagamy w uzyskaniu najwyższego zadośćuczynienia z Towarzystwa Ubezpieczeniowego naszym klientom. Specjalizujemy się w sprawach sądowych przeciwko ubezpieczycielowi, który źle oszacował szkody przez co pokrzywdzeni otrzymali zbyt niskie roszczenie. Zajmujemy się szkodami komunikacyjnymi, osobowymi i majątkowymi czyli tym w czym mamy największe doświadczenie. Analiza dokumentacji jest bezpłatna więc wysyłając do nas sprawę nie jesteście Państwo narażeni na ukryte koszty.

Jakie wymagania trzeba spełnić?

 • odszkodowanie jest zbyt niskie na pokrycie szkody
 • od czasu otrzymania decyzji nie minęły 3 lata
 • z zakładem ubezpieczeń nie było zawieranej ugody ani porozumienia

Dla osób, które nie chcą aby sprawa w sądzie była z ich powództwa, możemy odkupić szkodę. W takich sytuacjach podpisywana jest umowa na ustaloną w rozmowie telefonicznej kwotę. Po podpisaniu umowy pieniądze trafiają na wskazany numer rachunku bankowego, a nasza kancelaria zajmuje się sprawą dalej.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie w Zabrzu?

Aby sprawdzić ile mógłbyś zyskać z naszą pomocą, zgłoś się do nas z dokumentami, jakie posiadasz w tej sprawie: zdjęciami oraz dokumentami jak protokoły, zdjęcia, wyceny oraz skan polisy. Od otrzymania dodatkowych pieniędzy dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz dokumentację sprawy.
 • Po weryfikacji odszkodowania odezwiemy się do Ciebie przedstawiając jej rezultat, i jeśli zostało wypłacone zbyt niskie odszkodowanie - przedstawimy naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Zgadzasz się na te warunki? Podpiszemy umowę. Dzięki temu już w ciągu kilku dni zyskasz pieniądze, nie narażając się na ryzyko przegranej ani na dodatkowe koszty!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Zabrze

Dlaczego warto powierzyć nam dochodzenie odszkodowania w Zabrzu?

Jesteś poszkodowany i interesuje Cię odzyskiwanie odszkodowania? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma Take Care Polska udzieli Ci najlepszego wsparci i zapewni zrozumiałe postępowanie na drodze do dochodzenia odszkodowania. Nasi pracownicy dokonają analizy kosztorysu i sprawdzą procedury prawne, aby zagwarantować klientowi uzyskanie właściwej rekompensaty.

Dochodzenie odszkodowania z nami to dla poszkodowanych pewność, profesjonalizm i ekspresowe załatwienie formalności. Nasza firma gwarantuje, że dzięki naszym specjalistom środki z odszkodowania szybko trafią na konto klienta lub jego najbliższych.

Dla kogo przeznaczone jest nasza oferta odszkodowań OC/AC w Zabrzu?

Twoja sytuacja, by zakwalifikować się do naszego dochodzenia odszkodowania z pomocą dopłaty, powinna być zgodna z niżej wymienionymi podpunktami:

 • Nie zawarto ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Odszkodowanie zostało wypłacone mniej niż 3 lata temu
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Ubezpieczyciel rozliczył szkodę gotówkowo – na drodze wypłaty odszkodowania
 • Prawa do roszczeń nie zostały wcześniej przeniesione na inną firmę

Chętnie pomożemy Ci odzyskać wyższe odszkodowanie w Zabrzu oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Zabrze

Jak przedstawiają się zalety dochodzenia odszkodowań poprzez dopłatę?

Jest to szybkie i komfortowe rozwiązanie dla każdego, kto spełnia wyżej opisane warunki. Dlaczego? Poniżej znajdziesz najważniejsze zalety tego sposobu na zaniżone odszkodowanie:

 • jeszcze przed podpisaniem umowy poznasz kwotę, jaką możesz otrzymać
 • analiza jest u nas darmowa
 • pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dnidowego
 • nie dopłacasz żadnych pieniędzy
 • nie musisz martwić się ryzykiem przegranej – tutaj wypłata jest pewna

Odszkodowanie z Zabrza - przykład

Wypadek samochodowy miał miejsce w Zabrzu. Poszkodowany po uzyskaniu kosztorysu zgłosił się do naszej firmy w celu wykonania bezpłatnej analizy. Nasi specjaliści po zapoznaniu się z dokumentacją, która opiewała na kwotę 4200 zł, zaproponowali dodatkowe odszkodowanie w wysokości 2500 zł. Kierowca przystał na naszą propozycję i następnym krokiem było podpisanie umowy. Pozwoliło to na wypłatę dodatkowych środków. W sumie nasz klient otrzymał całkowitą kwotę 4200 + 2500 = 6700 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Zabrze

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Zabrze - co warto wiedzieć?

Zabrze - miasto na Górnym Śląsku w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP), liczy ponad 172 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 80,40 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. Szyb Kolejowy Kopalni Guido oraz zabytkowe kamienice w centrum miasta.