Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe Zabrze

Stłuczka drogowa to nieprzyjemne znaczenie, zazwyczaj niosące za sobą nieprzyjemne konsekwencje – nie tylko dla sprawcy, ale też dla poszkodowanego. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną należy Ci się odszkodowanie na usunięcie szkody, ale czasem ubezpieczyciel wypłaca za niskie odszkodowanie. Opcje są wtedy dwie - albo wejść na drogę sądową, albo postarać się o pomoc przy dochodzeniu odszkodowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych. Bezproblemowo odzyskaj pieniądze na usunięcie szkody w Zabrzu!

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie w Zabrzu?

Aby sprawdzić ile mógłbyś zyskać z naszą pomocą, zgłoś się do nas z dokumentami, jakie posiadasz w tej sprawie: zdjęciami oraz dokumentami jak protokoły, zdjęcia, wyceny oraz skan polisy. Od otrzymania dodatkowych pieniędzy dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz dokumentację sprawy.
 • Po weryfikacji odszkodowania odezwiemy się do Ciebie przedstawiając jej rezultat, i jeśli zostało wypłacone zbyt niskie odszkodowanie - przedstawimy naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Zgadzasz się na te warunki? Podpiszemy umowę. Dzięki temu już w ciągu kilku dni zyskasz pieniądze, nie narażając się na ryzyko przegranej ani na dodatkowe koszty!

Odszkodowania OC / AC Zabrze

Dla kogo przeznaczone jest nasza oferta odszkodowań OC/AC w Zabrzu?

Twoja sytuacja, by zakwalifikować się do naszego dochodzenia odszkodowania z pomocą dopłaty, powinna być zgodna z niżej wymienionymi podpunktami:

 • Nie zawarto ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Odszkodowanie zostało wypłacone mniej niż 3 lata temu
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Ubezpieczyciel rozliczył szkodę gotówkowo – na drodze wypłaty odszkodowania
 • Prawa do roszczeń nie zostały wcześniej przeniesione na inną firmę

Chętnie pomożemy Ci odzyskać wyższe odszkodowanie w Zabrzu oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Zabrze

Jak przedstawiają się zalety dochodzenia odszkodowań poprzez dopłatę?

Jest to szybkie i komfortowe rozwiązanie dla każdego, kto spełnia wyżej opisane warunki. Dlaczego? Poniżej znajdziesz najważniejsze zalety tego sposobu na zaniżone odszkodowanie:

 • jeszcze przed podpisaniem umowy poznasz kwotę, jaką możesz otrzymać
 • analiza jest u nas darmowa
 • pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dnidowego
 • nie dopłacasz żadnych pieniędzy
 • nie musisz martwić się ryzykiem przegranej – tutaj wypłata jest pewna
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Zabrze

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Zabrze - co warto wiedzieć?

Zabrze - miasto na Górnym Śląsku w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP), liczy ponad 172 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 80,40 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. Szyb Kolejowy Kopalni Guido oraz zabytkowe kamienice w centrum miasta.