Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe dla kierowców z Tomaszowa Lubelskiego

Stłuczka na drodze niesie za sobą nieprzyjemne konsekwencje – nie tylko dla sprawcy, ale również dla poszkodowanego. Wiąże się z oczekiwaniem stresem, formalnościami... Jeśli jesteś osobą poszkodowaną, należy Ci się odszkodowanie przeznaczone na usunięcie szkody. Co jeśli je otrzymasz, ale w zbyt niskiej kwocie? Możesz iść do sądu z towarzystwem ubezpieczeniowym, albo postarać się o dodatkowe odszkodowanie – jest to opcja szybsza, pewniejsza, bez kosztowa! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych. Odzyskaj należne Ci pieniądze na usunięcie szkody w Tomaszowie Lubelskim!

Jak możesz otrzymać dodatkowe odszkodowanie w Tomaszowie Lubelskim?

Pomożemy Ci określić, ile mógłbyś zyskać na drodze naszej pomocy przy odszkodowaniu – za darmo! W tym celu zgłoś się do nas z dokumentami, jakie posiadasz w tej sprawie: m.in. zdjęciami protokołami, wycenami, opisami. Od otrzymania wyższego odszkodowania dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz nam do wglądu w celu analizy dokumentację.
 • Wykonamy ocenę Twojej sytuacji i odezwiemy się do Ciebie, w przypadku zaniżenia odszkodowania przedstawiając naszą propozycję dodatkowego odszkodowania.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, podpiszemy cesję. Bez żadnego ryzyka i kosztów zyskasz dodatkowe pieniądze.

Odszkodowania Tomaszów Lubelski

Kto może skorzystać z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań?

Sprawdź, jakie warunki muszą zostać spełnione, by zakwalifikować się do otrzymania dodatkowego odszkodowania:

 • Odszkodowanie zostało wypłacone mniej niż 3 lata temu – inaczej sprawa jest przedawniona
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • W sprawie nie podpisano ugody ani porozumienia
 • Ubezpieczyciel rozliczył szkodę gotówkowo, czyli wypłacił pieniądze z odszkodowania
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inną firmę

Chętnie fachowo i profesjonalnie pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne w Tomaszowie Lubelskim oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania Tomaszów Lubelski

Jakie zalety ma nasz sposób dochodzenia odszkodowań?

Jest to szybkie rozwiązanie nie generujące żadnego ryzyka dla każdego, kto ma do czynienia z zaniżeniem wypłaconego odszkodowania. Dlaczego?

 • Nie ryzykujesz przegraną
 • Nie tracisz czasu na rozprawy sądowe czy spotkania z prawnikiem
 • Jeszcze przed podpisaniem umowy poznasz kwotę, jaką możesz otrzymać
 • Analiza jest u nas darmowa
 • Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dni
 • Nie dopłacasz żadnych pieniędzy
 • Nie musisz martwić się ryzykiem przegranej – tutaj wypłata jest pewna
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Tomaszów Lubelski

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Tomaszów Lubelski - co warto wiedzieć?

Tomaszów Lubelski jest położony nad rzeką Sołokija w południowej części województwa lubelskiego. W Tomaszowie Lubelskim mieszka blisko 19 tys. osób na powierzchni liczącej 13,3 km². Warto zobaczyć takie zabytki w Tomaszowie Lubelskim jak kościół pw. Zwiastowania NMP z 1627 roku, cerkiew prawosławna św. Mikołaja z 1889 oraz grobowiec rodziny Bujalskich i Bohlenów z przełomu XIX/XX wieku. Dowiedź się jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań w Tomaszowie Lubelskim.