Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe z OC/AC Suwałki

Niestety czasem życie jest niesprawiedliwe – tak bywa z odszkodowaniami. Jeśli byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego spowodowanego przez innego uczestnika ruchu, a po wypłacie odszkodowania stwierdziłeś, ze jest ono zdecydowanie za niskie, wiedz że możesz dochodzić swojego! Masz do wyboru dwie opcje: możesz wejść na drogę sądową lub też skorzystać z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania. Ta druga z pewnością jest szybszą i mniej ryzykowną alternatywą! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych. Odzyskaj należne Ci pieniądze w Suwałkach!

Jak uzyskać naszą pomoc przy odszkodowaniu w Suwałkach?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dochodzenia odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych – aby móc to zrobić, zgłoś się do nas z dokumentacją dotyczącą zdarzenia. Z dostępem do niej jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie bezpłatną weryfikację szkody. To zaledwie 3 proste kroki:

 • Skontaktuj się z naszym specjalistą i dostarcz dokumentację dotyczącą zdarzenia (kosztorysy, protokoły, zdjęcia i opisy)
 • Dokonamy oceny sytuacji, w jakiej się znalazłeś, i w ciągu kilku dni przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania.
 • Jeśli zechcesz przyjąć takie warunki, możemy nawet od razu podpisać umowę. Szybko odzyskasz potrzebne pieniądze bez ryzyka i zwłoki!

odszkodowania OC/AC Suwałki

Kto może ubiegać się o dodatkowe odszkodowanie w Suwałkach?

Aby zakwalifikować się do otrzymania od nas dodatkowego odszkodowania, konieczne jest spełnienie kilku warunków, które przedstawiamy poniżej:

 • Decyzja ubezpieczyciela zapadła w ciągu minionych 3 lat, nie wcześniej
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniężnej
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie przeniosłeś wcześniej praw na inną firmę
 • Nie podpisałeś ugody z ubezpieczycielem w tej sprawie

Nasi specjaliści fachowo i z chęcią pomagają przy analizie i dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych OC/AC w Suwałkach, a także na terenie całej Polski.

odszkodowania OC/AC Suwałki

Dlaczego warto skorzystać z dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu?

Z tego rozwiązania skorzystały już tysiące osób! To dlatego, że nasz sposób na zaniżone odszkodowanie ma wiele zalet, mianowicie:

 • analiza w naszej firmie przeprowadzana jest bezpłatnie
 • formalności ograniczyliśmy do minimum
 • zanim podpiszemy umowę poznasz dokładną kwotę, jaką możesz otrzymać
 • wypłatę otrzymasz już w ciągu kilku dni
 • ryzyko i niepewność sądowej rozprawy? Tutaj tego nie ma! Jest tylko pewność wypłaty pieniędzy
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Suwałki

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Suwałkach?

Suwałki – centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny, liczy ponad 69 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 66 km². Warto w mieście przejść się po pięknym deptaku na Śródmieściu oraz wypocząć nad Zalewem Arkadia, a także podziwiać Kościół rzymskokatolicki św. Piotra i Pawła.