Suwałki - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe z OC/AC

Niestety czasem życie jest niesprawiedliwe – tak bywa z odszkodowaniami. Jeśli byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego spowodowanego przez innego uczestnika ruchu, a po wypłacie odszkodowania stwierdziłeś, ze jest ono zdecydowanie za niskie, wiedz że możesz dochodzić swojego! Masz do wyboru dwie opcje: możesz wejść na drogę sądową lub też skorzystać z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania. Ta druga z pewnością jest szybszą i mniej ryzykowną alternatywą! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych. Odzyskaj należne Ci pieniądze w Suwałkach!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Jak uzyskać naszą pomoc przy odszkodowaniu w Suwałkach?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dochodzenia odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych – aby móc to zrobić, zgłoś się do nas z dokumentacją dotyczącą zdarzenia. Z dostępem do niej jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie bezpłatną weryfikację szkody. To zaledwie 3 proste kroki:

 • Skontaktuj się z naszym specjalistą i dostarcz dokumentację dotyczącą zdarzenia (kosztorysy, protokoły, zdjęcia i opisy)
 • Dokonamy oceny sytuacji, w jakiej się znalazłeś, i w ciągu kilku dni przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania.
 • Jeśli zechcesz przyjąć takie warunki, możemy nawet od razu podpisać umowę. Szybko odzyskasz potrzebne pieniądze bez ryzyka i zwłoki!

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

odszkodowania OC/AC Suwałki

Dlaczego warto przekazać nam sprawę odszkodowawczą?

Jeśli poszukujesz pomocy w sprawie uzyskania odszkodowania w Suwałkach, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług. Dzięki współpracy z Take Care Polska oferujemy przejrzysty i efektywny sposób dochodzenia odszkodowania.

Dokładnie analizujemy sprawę, biorąc pod uwagę rachunki oraz kwestie prawne, które pozwolą na uzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Nasza szybka praca w odzyskiwaniu odszkodowań z pewnością zostanie doceniona przez wiele osób. Naszym priorytetem jest przekazanie środków na konto poszkodowanego lub jego bliskich w jak najkrótszym czasie.

Odszkodowania powypadkowe – w jaki sposób możemy Ci służyć?

Odszkodowanie z tytułu wypadku drogowego to jedno z najpowszechniejszych świadczeń, które przysługują poszkodowanym za doznane straty. Przyczyną jest rozbudowana infrastruktura oraz duża liczba mieszkańców miasta Suwałki.

Wypadek samochodowy często bywa bardzo stresującym wydarzeniem, niosącym za sobą nieprzyjemne konsekwencje w postaci uszkodzeń materialnych czy utraty zdrowia. Dlatego warto przede wszystkim zadbać o swój psychiczny odpoczynek. Natomiast sprawy papierkowe, jak odszkodowania, powierzyć doświadczonym specjalistom.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania za błąd medyczny

Kiedy korzystamy z opieki lekarskiej, spodziewamy się najlepszej jakości usług. Niestety, czasami rzeczywistość bywa inna, a stan zdrowia pacjenta może się pogorszyć właśnie w placówce medycznej.

Osoby, które doznały uszkodzenia ciała lub pogorszenia zdrowia w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego, mają prawo do odszkodowania za błąd medyczny. Ze względu na skomplikowany charakter takich spraw, warto skorzystać z pomocy firmy mającej doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne.

Kto może ubiegać się o dodatkowe odszkodowanie w Suwałkach?

Aby zakwalifikować się do otrzymania od nas dodatkowego odszkodowania, konieczne jest spełnienie kilku warunków, które przedstawiamy poniżej:

 • Decyzja ubezpieczyciela zapadła w ciągu minionych 3 lat, nie wcześniej
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniężnej
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie przeniosłeś wcześniej praw na inną firmę
 • Nie podpisałeś ugody z ubezpieczycielem w tej sprawie

Nasi specjaliści fachowo i z chęcią pomagają przy analizie i dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych OC/AC w Suwałkach, a także na terenie całej Polski.

odszkodowania OC/AC Suwałki

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Dlaczego warto skorzystać z dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu?

Z tego rozwiązania skorzystały już tysiące osób! To dlatego, że nasz sposób na zaniżone odszkodowanie ma wiele zalet, mianowicie:

 • analiza w naszej firmie przeprowadzana jest bezpłatnie
 • formalności ograniczyliśmy do minimum
 • zanim podpiszemy umowę poznasz dokładną kwotę, jaką możesz otrzymać
 • wypłatę otrzymasz już w ciągu kilku dni
 • ryzyko i niepewność sądowej rozprawy? Tutaj tego nie ma! Jest tylko pewność wypłaty pieniędzy

Odszkodowanie Suwałki - nasz przykład pomocy

Po pierwszych opadach śniegu Pan Piotr miał kolizję z pojazdem, który wpadł w poślizg na drodze w miejscowości Suwałki. Policja została wezwana na miejsce wypadku, notatka została spisana z miejsca zdarzenia. Rzeczoznawca przyjechał na oględziny, klient otrzymał kosztorys który wysłał do nas. Zakład Ubezpieczeń wypłacił kwotę nieco ponad 3550 zł, my dodatkowo zaoferowaliśmy klientowi kwotę 2700 zł . Samochód Pana Piotra został naprawiony, a właściciel nie musiał pokrywać kosztów naprawy z własnej kieszeni. W sumie kierowca otrzymał 3550 + 2700 = 6250zł.

sprawa o odszkodowanie Suwałki

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Suwałki

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Suwałkach?

Suwałki – centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny, liczy ponad 69 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 66 km². Warto w mieście przejść się po pięknym deptaku na Śródmieściu oraz wypocząć nad Zalewem Arkadia, a także podziwiać Kościół rzymskokatolicki św. Piotra i Pawła.