Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe z OC i AC Stargard

Odpowiedzialności finansowa za usunięcie szkody spowodowanej zdarzeniem drogowym nie spowodowanym przez Ciebie leży po stronie ubezpieczyciela. Zdarza się jednak, że wypłaci on zbyt niskie odszkodowanie. W takim przypadku możesz złożyć wniosek do sądu. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami sądowymi oraz kosztami prawników, nie masz pewności wygranej, poświęcasz sporo czasu i nerwów. Dlatego warto rozważyć alternatywne rozwiązanie, które znajduje się w zakresie działalności naszej firmy: dochodzenie odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych z pomocą dopłaty. Zobacz, na czym to polega, i jak szybko możesz uzyskać większe odszkodowanie w Stargardzie!

Jak można skorzystać z dochodzenia odszkodowań powypadkowych OC/AC w Stargardzie?

Nasza firma z chęcią podejmie się weryfikacji Twojego odszkodowania – nic nie będzie Cię to kosztować. Jeśli chcesz, byśmy ją dla Ciebie wykonali, sprawdź jak zrobić to w 3 prostych krokach:

 • Skontaktuj się z nami i opisz sytuację. Przydadzą się nam dokumenty dotyczące zdarzenia: opisy, zdjęcia, wyceny, protokoły, decyzja ubezpieczyciela, skan polisy itp.
 • Po 2-3 dniach, po ocenie sytuacji, skontaktujemy się z Tobą i omówimy nasze wnioski. Jeśli zakwalifikujesz się do dopłaty, przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Możesz przystać na nasze warunki i wtedy podpiszemy umowę. Odzyskasz pieniądze z zaniżonego odszkodowania komunikacyjnego OC/AC, my zaś prawo do negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Odszkodowania OC / AC Stargard

Kto może skorzystać z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych?

Aby uzyskać naszą pomocy przy odszkodowaniu, konieczne jest spełnienie kilku uwarunkowań:

 • Kolizja / wypadek odbył się w Polsce
 • Decyzja ubezpieczyciela nie jest przedawniona, tzn. zapadła w ciągu ostatnich trzech lat
 • Rozliczenie szkody odbyło się w formie gotówkowej, Ty zaś masz dowód wypłaty – np. potwierdzenie przelewu
 • Prawa do roszczeń nie zostały już wcześniej przeniesione

Nasza firma z chęcią pomoże przy dochodzeniu odszkodowania w Stargardzie oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Stargard

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań OC/AC z pomocą dopłaty?

Skorzystanie z dochodzenia odszkodowania z pomocą dopłaty to najszybsza i najpewniejsza droga na odzyskanie pieniędzy. Zobacz jakie ma zalety ten sposób na zaniżone odszkodowanie:

 • Wypłata trafi do Ciebie w ciągu kilku dni od podpisania cesji
 • Nasze usługi nie generują dodatkowych kosztów
 • Kwotę, jaką możesz zyskać, poznasz przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z naszych usług
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej sądowej ani długotrwałych, ciągnących się procesów
 • Analiza sytuacji jest bezpłatna
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Stargard

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Stargardzie?

Stargard – najstarsze obok Szczecina miasto na Pomorzu liczy ponad 67 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 48,08 km². Warto zobaczyć m.in. Kościół św. Jana, Kościół Mariacki, Bramę Młyńską oraz Basztę Białogłówka.