Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe Rybnik

Jeśli brałeś udział w zdarzeniu drogowym ( w Rybniku lub innym mieście ), to warto wiedzieć, że wszelkie koszty naprawy uszkodzonego pojazdu osoby poszkodowanej powinien pokryć ubezpieczyciel osoby winnej. Co jednak, gdy wypłaci on odszkodowanie zbyt niskie? Masz wtedy prawo odwołać się od jego decyzji, a jeśli to nie przyniesie skutku - pozwać ubezpieczyciela do sądu. Wiąże się to niestety, jak każda rozprawa sądowa, z ryzykiem - ponieważ nie znasz wyniku postępowania. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość – jest na to alternatywa! Jest to dochodzenie odszkodowań powypadkowych OC/AC z pomocą dopłaty. Sprawdź, jak odzyskać wyższą kwotę odszkodowania OC / AC w Rybniku!

Jak skorzystać z pomocy przy odszkodowaniach powypadkowych i komunikacyjnych w Rybniku?

Aby przekonać się, czy możesz zyskać wyższe odszkodowanie i jaka byłaby to kwota dopłaty, zgłoś się do nas. Nieodpłatnie wykonamy dla Ciebie weryfikację odszkodowania. Przynieś lub wyślij nam zdjęcia oraz dokumentację dotyczącą sprawy. Aby zyskać analizę, wystarczą 3 proste kroki:

 • Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i dostarcz dokumentację dotyczącą zdarzenia: kosztorysy, opinie, polisę, decyzję towarzystwa ubezpieczeniowego, wyceny, zdjęcia i opisy.
 • Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2-3 dni i, jeśli kwalifikujesz się do dopłaty, złożymy ewentualną propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Jeśli zaakceptujesz podane przez warunki, możemy podpisać cesję i w ten sposób szybko zyskasz dodatkowe pieniądze, bez dodatkowych kosztów i bez ryzyka porażki.

Odszkodowania OC / AC Rybnik

Dla kogo przeznaczona jest odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych z pomocą dopłaty?

Aby uzyskać od nas dodatkowe odszkodowanie powypadkowe lub komunikacyjne, muszą zostać spełnione wymienione poniżej uwarunkowania:

 • Odszkodowanie zostało zaniżone
 • Decyzja ubezpieczyciela co do odszkodowania zapadła nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Ubezpieczyciel rozliczył szkodę poprzez wypłatę pieniędzy
 • Nie zawarto z ubezpieczycielem porozumienia stron ani ugody
 • Prawa do roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego nie zostały przeniesione
 • Wypadek / kolizja przytrafiła się na terenie naszego kraju

Nasza firma walczy odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne dla mieszkańców Rybnika, jak również dla mieszkańców całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Rybnik

Dlaczego warto spróbować uzyskać dodatkowe odszkodowanie z naszą pomocą?

Analiza jest bezpłatna, więc zgłaszając się do nas, możesz tylko zyskać! Sprawdź, dlaczego warto wypróbować tę alternatywę dla postępowania sądowego. Zalety dochodzenia odszkodowań z pomocą dopłaty to:

 • W przypadku podpisania z nami umowy, pieniądze wypłacimy w ciągu kilku dni
 • Dokładną kwotę do wypłaty znasz jeszcze przed podpisaniem umowy
 • Sprawa załatwiona jest szybko, bez zbędnego oczekiwania czy formalności
 • Nie potrzebujesz prawnika
 • Nie ma tu żadnych dodatkowych kosztów
 • Nie ryzykujesz w sądzie, gdzie wynik rozprawy jest zawsze niepewny
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Rybnik

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Rybnik - co warto wiedzieć?

Rybnik – największy ośrodek centralny aglomeracji rybnickiej oraz Rybnickiego Okręgu Węglowego, liczy ponad 138 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 148,36 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. piękny Rybnicki Rynek.