Racibórz - Odszkodowania powypadkowe oraz komunikacyjne

W przypadku zdarzenia drogowego – wypadku lub kolizji - które nie powstało z Twojej winy, koszty usunięcia szkody powstałej w Twoim pojeździe pokrywa ubezpieczyciel. Obowiązek wypłaty odszkodowania jest zapisany w prawie, natomiast nie jest określone, w jaki sposób wyliczona ma zostać kwota odszkodowania. Dlatego czasem zdarza się, że wypłacona kwota jest za niska. Zamiast wytaczać sprawy w sądzie, możesz skorzystać w łatwiejszy, pewniejszy i szybszy sposób z pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania. Jak to zrobić jeśli mieszkasz w Raciborzu? Sprawdź, czytając zamieszczone poniżej szczegóły!

W jaki sposób można uzyskać większe odszkodowanie w Raciborzu?

Zgłoś się do naszych specjalistów, którzy z chęcią udzielą Ci pomocy i porady. Przygotują dla Ciebie bezpłatnie weryfikację odszkodowania – wystarczy, że dostarczysz wszelkie zdjęcia oraz dokumenty jakie posiadasz w sprawie stłuczki, m.in. kosztorysy, wyceny, zdjęcia, protokoły oraz opisy. Jak zyskać analizę?

 • Dostarcz nam wspomnianą powyżej dokumentację.
 • Odezwiemy się do Ciebie z wynikami naszej analizy. Jeśli nastąpiło zaniżenie, zaproponujemy dodatkowe odszkodowanie.
 • Kolej na Twoją decyzję! Jeśli zechcesz ją przyjąć, możemy od razu podpisać cesję. Szybko i bezproblemowo odzyskasz wyższe pieniądze!

Odszkodowania OC / AC Racibórz

Kto może otrzymać dodatkowe odszkodowanie?

Aby móc uzyskać dodatkowe odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne, muszą zostać spełnione poniższe warunki:

 • Rzeczywiście masz do czynienia z zaniżeniem odszkodowania
 • W sprawie nie zawarto porozumienia ani ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Wypłata odszkodowania przez ubezpieczyciela miała miejsce w ciągu ostatnich trzech lat
 • Do stłuczki doszło w Polsce
 • Prawa nie zostały przeniesione na inną firmę

Specjaliści z naszej firmy z chęcią i profesjonalizmem pomogą Ci przy dochodzeniu odszkodowań w Raciborzu i w całej Polsce.

Odszkodowania OC / AC Racibórz

Dlaczego opłaca się skorzystać z naszej dopłaty?

Przy tym rozwiązaniu nie ryzykujesz przegranej ani dodatkowych kosztów, a możesz tylko zyskać.

 • pieniądze zyskasz w ciągu kilku dni
 • nie płacisz dodatkowych kosztów jak koszty sądowe czy wynagrodzenia prawnicze
 • za analizę sytuacji nic nie płacisz
 • nie ryzykujesz
 • wypłatę otrzymasz niezależnie od dalszego wyniku postępowania

Nasza pomoc przy dochodzeniu odszkodowania - Racibórz

Pani Zosia była poszkodowaną w kolizji w miejscowości Racibórz. Uszkodzony został jej samochód Mercedes klasy A. Szkoda została zgłoszona z odpowiedzialności cywilnej sprawcy. Zakład Ubezpieczeń po oględzinach pojazdu i rekonstrukcji przebiegu zdarzeń przyjął odpowiedzialność i przygotował koszty naprawy. Następnie Pani Zosia po rozmowie telefonicznej skierowała do nas sprawę z prośbą o weryfikację. Weryfikacja kosztorysu wykazała zaniżenie w wysokości, które wstępnie opiewało na 3800 zł. Po akceptacji naszej propozycji dodatkowego odszkodowania w kwocie 2100 zł, została podpisana umowa. Nasza klientka otrzymała łącznie 3800 + 2100 = 5900 zł odszkodowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź na czym polega odkup odszkodowań OC / AC!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Racibórz

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Raciborzu?

Racibórz - jedna z historycznych stolic Górnego Śląska, liczy ponad 54 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 75,01 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. malowniczy Rynek w Raciborzu.