Łowicz - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że uczestnictwo w zdarzeniu drogowym dostarcza zawsze sporo stresu. Nawet jeśli zdarzenie nie było spowodowane przez Ciebie, musisz uporać się z usunięciem szkody, konsultować z ubezpieczycielem itd. Czasem do zmartwień dochodzi jeszcze jedno - bywa, że wypłacona kwota jest zaniżona. Rozwiązaniem na to jest droga sądowa lub alternatywa – uzyskanie dodatkowego odszkodowania powypadkowego i komunikacyjnego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – dzięki niej możesz zyskać większe pieniądze z zaniżonego odszkodowania w Łowiczu!

Jak odzyskać zaniżone odszkodowanie w Łowiczu?

Czy Twoja sytuacja kwalifikuje się do naszej pomocy przy odszkodowaniu? Sprawdźmy to razem! Konieczne jest przeprowadzenie analizy, na podstawie dokumentacji sprawy. Dostarcz nam zdjęcia oraz dokumenty dotyczące wypadku lub kolizji - m.in. opinie rzeczoznawców, kosztorysy, protokoły, opisy, wyceny zdjęcia. Aby zyskać weryfikację odszkodowania, postępuj zgodnie z 3 poniższymi krokami:

 • Skontaktuj się z nami i przygotuj całościową dokumentację.
 • W ciągu 2-3 dni odezwiemy się z przygotowaną propozycją pomocy przy dochodzeniu odszkodowania, jeśli rzeczywiście mamy do czynienia z zaniżeniem odszkodowania.
 • Jeśli przedstawione warunki są dla Ciebie odpowiednie, podpiszemy umowę, i zyskasz dodatkowe pieniądze bez żadnego ryzyka!

odszkodowania OC/AC Łowicz

Kto może skorzystać z naszej oferty odszkodowań w Łowiczu?

Twoja sytuacja musi się zakwalifikować do naszej oferty dodatkowego odszkodowania. Sprawdzimy to dla Ciebie podczas bezpłatnej analizy sytuacji! Sprawdź poniżej, jakie warunki muszą zostać spełnione:

 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Decyzja ubezpieczyciela miała miejsce nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Nie podpisano z towarzystwem ubezpieczeniowym ugody ani żadnego porozumienia
 • Rozliczenie szkody było gotówkowe, czyli polegało na wypłacie odszkodowania
 • Nie przeniosłeś jeszcze praw na inną firmę

Pomagamy przy odszkodowaniach komunikacyjnych i powypadkowych OC/AC w Łowiczu, ale też na terenie całej Polski. Zgłoś się do nas, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jakie to proste!

odszkodowania OC/AC Łowicz

Dlaczego warto dochodzić z nami odszkodowań?

Dochodzenie odszkodowania z pomocą dopłaty jest najlepszym sposobem na zyskanie większych pieniędzy dla osób, które miały do czynienia z zaniżonym przez ubezpieczyciela odszkodowaniem:

 • nie ponosisz dodatkowych kosztów
 • formalności zredukowaliśmy do minimum
 • kwota do wypłaty jest stała nawet wtedy, gdy nie uda się nam wygrać z ubezpieczycielem
 • wypłata pieniędzy jest pewna, określona na umowie, i potrwa jedynie kilka dni
 • nie podejmujesz ryzyka związanego z postępowaniem sądowym
 • wypłacone pieniądze możesz, ale nie musisz przeznaczyć na usunięcie szkody

Łowicz - nasze dodatkowe odszkodowanie

Pani Małgorzata miała wypadek samochodowy w miejscowości Łowicz. Sprawca uciekł z miejsca natomiast po wezwaniu policji, został on ustalony. Szkoda została zgłoszona z OC sprawcy. Otrzymany kosztorys ( na kwotę 5200 zł ) został do nas wysłany w celu analizy ewentualnego zaniżenia. Rzeczoznawca współpracujący z naszą firmą wyliczył, że możemy zaoferować dodatkowo kwotę 3600 zł. Po akceptacji ze strony poszkodowanej, podpisaliśmy umowę i pieniądze trafiły na numer konta. Całkowite odszkodowanie, jakie otrzymał nasz klient to: 5200 + 3600 = 8800 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Łowicz

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Łowiczu?

Łowicz – liczy ponad 28 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 23,42 km². Warto odwiedzić m.in. Muzeum w Łowiczu oraz ulicę Kurkową i Błonie. Znany z podukcji dżemów, soków i przetworów. Sprawdź jak zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań w Łowiczu.