Odszkodowania powypadkowe OC/AC Inowrocław

Wypadek bądź kolizja drogowa nie z Twojej winy? Większość ludzi w takim przypadku nie martwi się o pokrycie kosztów naprawy – powinien przecież zrobić to ubezpieczyciel. Ale co, jeśli wypłaci nam pieniądze, ale okaże się, że to za mało, i czasem nie starczy nawet na usunięcie szkody...? Masz dwa wyjścia: możesz pozwać ubezpieczyciela w sądzie lub też wybrać nieryzykowną alternatywę - dochodzenie odszkodowania z pomocą dopłaty. Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych w Inowrocławiu!

Jak skorzystać z wyższych odszkodowań OC/AC w Inowrocławiu w 3 krokach?

Jeśli zgłosisz się do nas, za analizę nic nie zapłacisz, niczym więc nie ryzykujesz! Przynieś zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia. Do otrzymania analizy wystarczą trzy kroki:

 • Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i przekaż nam dokumenty i zdjęcia dotyczące szkody – m.in. polisę, opisy szkody, kosztorysy oraz inne, jakie posiadasz.
 • W ciągu 2-3 dni analiza będzie gotowa, i jeśli rzeczywiście w Twoim przypadku doszło do zaniżenia, złożymy Ci propozycję pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania.
 • Jeśli zaakceptujesz przedstawione przez nas warunki, podpiszemy umowę. Bez żadnego ryzyka zyskasz należne Ci pieniądze, nic nie płacąc!

Odszkodowania OC / AC Inowrocław

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta pomocy przy odszkodowaniach?

Aby uzyskać dodatkowe odszkodowanie powypadkowe / komunikacyjne poniższe warunki muszą zostać spełnione:

 • Ubezpieczyciel podjął już decyzję dotyczącą rozliczenia szkody i wypłacił pieniądze. Stało się to w ostatnich 3 latach
 • Nie zostało zawarte porozumienie stron ani ugoda z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inny podmiot
 • Zdarzenie miało miejsce na terenie naszego kraju

Nasza firma pomaga w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych w Inowrocławiu, a także na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Inowrocław

Dlaczego warto skorzystać z dochodzenia odszkodowania OC/AC z pomocą odkupu?

Dowiedź się jakie zalety ma odzyskiwanie odszkodowania powypadkowego z pomocą odkupu, oto one:

 • Jest to pewna wypłata poznanej jeszcze przed podpisaniem umowy kwoty, niezależnie od dalszego wyniku postępowania
 • Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dni
 • Analiza jest bezpłatna – niczym nie ryzykujesz, warto spróbować
 • Nie podejmujesz ryzyka sądowego
 • Nie ponosisz żadnych kosztów
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Inowrocław

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Inowrocławiu?

Inowrocław – miasto położone nad Notecią, liczy ponad 72 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 30,42 km². Warto wybrać się zobaczyć m.in. Pomnik Jana Kasprowicza, Rynek, Rzeźbę na Rynku.