Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC/AC Gniezno

Pomimo odpowiedzialności finansowej towarzystwa ubezpieczeniowego za pokrycie szkody, nawet w sytuacji zdarzenia drogowego spowodowanego z winy innego uczestnika ruchu, możemy mieć problem z usunięciem szkody – zdarza się bowiem wypłacanie zbyt niskich odszkodowań. Możesz złożyć wniosek do sądu i pozwać ubezpieczyciela o dodatkowe pieniądze. Takie działanie niesie jednak za sobą dodatkowe koszty: koszty sądowe oraz wynagrodzenia prawników. Zajmie to sporo czasu, a wynik rozprawy nigdy nie jest pewny. Dlatego warto rozważyć alternatywne rozwiązanie, jakie oferuje nasza firma - dochodzenie odszkodowań powypadkowych z pomocą firmy zewnętrznej. Całkowicie za darmo! Zobacz, na czym to polega, i jak możesz odzyskać należną kwotę odszkodowania OC / AC w Gnieźnie!

Jak można skorzystać z odzyskania odszkodowań OC/AC w Gnieźnie?

Nasza firma bezpłatnie wykona dla Ciebie weryfikację odszkodowania i możliwości jego dochodzenia od ubezpieczyciela. Jeśli chcesz, byśmy ją dla Ciebie wykonali, postępuj według podanych niżej prostych kroków:

 • Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sytuację. Prześlij lub dostarcz nam bezpośrednio dokumentację – opisy, zdjęcia, wyceny, kosztorysy, protokoły, skan polisy itp.
 • Gdy analiza będzie gotowa, skontaktujemy się z Tobą, składając ewentualną propozycję.
 • Warunki są dla Ciebie OK? W takim razie możemy podpisać umowę. Ty zyskasz wyższą kwotę odszkodowania komunikacyjnego OC/AC, my zaś prawo do dochodzenia pieniędzy na drodze sądowej lub negocjacji.

Odszkodowania OC / AC Gniezno

Kto może skorzystać z odzyskiwania odszkodowania komunikacyjnego w Gnieźnie?

Sprawdź, czy Twoja sytuacja się kwalifikuje! Aby możliwa była nasza pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania, spełnione muszą być warunki:

 • Decyzja ubezpieczyciela powinna być wydana nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Nie podpisano ugody ani porozumienia w tej sprawie
 • Rozliczenie szkody powinno odbyć się poprzez wypłatę odszkodowania poszkodowanemu
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały wcześniej przeniesione

Nasza firma z chęcią pomoże przy dochodzeniu wyższej kwoty odszkodowania OC / AC w Gnieźnie oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Gniezno

Jakie są zalety dochodzenia wyższych odszkodowań OC/AC za pomocą dopłaty?

Skorzystanie z dopłaty to szybki sposób na odzyskanie pieniędzy, bez ryzyka przegranej. Oto jego najważniejsze zalety:

 • Pieniądze trafią do Ciebie już w ciągu kilku dni od podpisania cesji
 • Analizę otrzymasz bezpłatnie
 • Kwotę, jaką możesz zyskać, poznasz jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu cesji
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej sądowej
 • Nie generujesz kosztów sądowych
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Gniezno

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Gniezno - co warto wiedzieć?

Gniezno – pierwsza stolica Polski, liczy ponad 68 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 102,68 km². Warto wybrać się m.in. do Katedry Gnieźnieńskiej.