Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe z OC i AC Dzierżoniów

Przepisy regulujące zasady ruchu drogowego w naszym kraju wyraźnie mówią, o tym, że w przypadku stłuczki nie z Twojej winy, koszty naprawy Twojego pojazdu są po stronie ubezpieczyciela. Niestety nie została uregulowana wysokość odszkodowania, zatem czasem może dojść do jego zaniżenia. Co wtedy? Możesz pozwać ubezpieczyciela do sądu lub też postarać się o pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania powypadkowego czy też komunikacyjnego – jest to dużo szybsza, i przede wszystkim pewna i nieryzykowna opcja. Zastanawiasz się, w jaki sposób? Przeczytaj więcej o naszej ofercie. Odzyskaj wyższe odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne w Dzierżoniowie!

Jak możesz zyskać pomoc przy odszkodowaniu w Dzierżoniowie?

Jeśli według Ciebie masz do czynienia z zaniżeniem odszkodowania, zgłoś się do nas. Bezpłatnie pomożemy Ci potwierdzić, czy ubezpieczyciel wypłacił za małą kwotę. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na współpracę z nami! Aby otrzymać analizę, wystarczą 3 poniższe kroki:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz dokumenty, które pomogą nam ocenić Twoją sytuację, m.in. kosztorysy, zdjęcia czy opisy szkody lub rzeczoznawcy, opinie biegłych – to, co posiadasz.
 • Zweryfikujemy Twoją sytuację i odezwiemy się do Ciebie, przedstawiając naszą opinię i propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Jeśli zaproponujemy Ci dodatkowe odszkodowanie, zdecyduj, czy odpowiada Ci taka kwota! Jeśli tak, nawet od razu możemy podpisać cesję. Dzięki temu szybko odzyskasz należne Ci większe pieniądze.

Odszkodowania OC / AC Dzierżoniów

Kto może skorzystać z naszej oferty odszkodowań komunikacyjnego i powypadkowych w Dzierżoniowie?

Twoja sytuacja musi spełniać następujące warunki, by starać się o dodatkowe odszkodowanie:

 • Pieniądze zostały już wypłacone nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Nie podpisałeś porozumienia z ubezpieczycielem
 • Odszkodowanie zostało rzeczywiście zaniżone i wykaże to nasza analiza
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inną firmę

Nasza firma chętnie pomoże przy odszkodowaniach w Dzierżoniowie, jak i na terenie całego kraju.

Odszkodowania OC / AC Dzierżoniów

Jakie są zalety dodatkowych odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych OC/AC?

Uzyskanie dodatkowego odszkodowania to najszybszy i nieryzykowny sposób na odzyskanie pieniędzy z zaniżonego odszkodowania. Dlaczego warto spróbować?

 • pieniądze wypłacone dla Ciebie pewne, nawet jeśli końcowy wynik procesu czy negocjacji nie pójdzie po naszej myśli
 • nie podejmujesz ryzyka przegranej w sądzie
 • wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni, zaś kwotę znasz zanim podpiszesz umowę
 • nie ponosisz dodatkowych kosztów
 • nie tracisz czasu podczas rozpraw
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Dzierżoniów

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Dzierżoniowie?

Dzierżoniów – miasto położone nad Piławą liczy ponad 33 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 20,07 km². Warto odwiedzić m.in. Ratusz w Dzierżoniowie. Zapraszamy do skorzystania z odzyskiwania odszkodowań powypadkowych w Dzierżoniowie.