Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Bytom

Uczestnictwo w zdarzeniu drogowym ( w Bytomiu lub innym miejscu ) zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Jeśli nie zostało spowodowane przez Ciebie, koszty naprawy Twojego samochodu powinien w całości ponieść ubezpieczyciel strony winnej. Niestety czasem wypłacona szkoda nie starcza na usunięcie szkody – mamy wtedy do czynienia z zaniżeniem odszkodowania. Możesz iść z taką sprawą do sądu, albo skorzystać z alternatywnego rozwiązania – uzyskania pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowań. Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie dochodzenia odszkodowań powypadkowych OC/AC za pomocą dopłaty w Bytomiu!

Jak zyskać dodatkowe pieniądze z zaniżonego odszkodowania w Bytomiu?

Nasi specjaliści wykonują bezpłatnie weryfikację otrzymanego odszkodowania, by sprawdzić, jaką kwotę mógłbyś zyskać w przypadku zaniżonego odszkodowania. W celu uzyskania takiej analizy przygotuj zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia: skan Twojej polisy, wydana decyzja ubezpieczyciela, kosztorysy, protokoły, zdjęcia, opinie... Oto 3 kroki, jakie należy podjąć:

 • Dostarcz nam potrzebne do analizy dokumenty – w formie mailowej lub osobiście.
 • W ciągu 2-3 dni, po przeanalizowaniu sytuacji, skontaktujemy się z Tobą. Jeśli rzeczywiście stwierdzimy, iż doszło do zaniżenia, przedstawimy Ci naszą propozycję.
 • Jeśli zgodzisz się ją przyjąć, możemy podpisać umowę. Zyskasz dodatkowe pieniądze bez stresu, ryzyka i kosztów.

Odszkodowania OC / AC Bytom

Kto może skorzystać z oferty dochodzenia odszkodowań z pomocą dopłaty?

Aby zakwalifikować się do uzyskania naszej pomocy przy odszkodowaniu za pomocą dopłaty, muszą być zachowane pewne warunki:

 • Ubezpieczyciel wydał decyzję i wypłacił pieniądze poszkodowanemu w ciągu ostatnich 3 lat, nie wcześniej
 • Odszkodowanie rzeczywiście zostało zaniżone
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie zawarłeś z towarzystwem ubezpieczeniowym ugody
 • Nie przeniosłeś praw do roszczeń w wyniku podpisania cesji na inną firmę

Pomagamy przy uzyskaniu wyższych odszkodowań powypadkowych OC/AC w Bytomiu, ale też w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Odszkodowania OC / AC Bytom

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań powypadkowych z pomocą dopłaty?

Każdy, kto miał do czynienia z zaniżeniem odszkodowania, z pewnością wie, ile może to przysporzyć stresu. Jeśli jednak skorzystasz z dopłaty, wcale nie musi tak być! Poznaj najważniejsze zalety tego sposobu na zaniżone odszkodowanie:

 • Eliminujesz formalności i długi czas oczekiwania na rezultat
 • Pieniądze otrzymasz w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Dopłata do odszkodowania jest pewna, zaś kwotę znasz jeszcze przed podpisaniem umowy – decyzja, czy ją przyjąć, zależy tylko od Ciebie
 • Nie ryzykujesz przegranej w sądzie ani dodatkowych kosztów rozpraw i prawników
 • Pieniądze w kwocie określonej na cesji należą do Ciebie bez względu na to, jak skończy się postępowanie
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Bytom

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Bytom - co warto wiedzieć?

Bytom – miasto w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej, liczy ponad 165 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 69,44 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. Operę Śląską, Rynek, oraz przejechać się zabytkowym tramwajem.