Bytom - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC

Uczestnictwo w zdarzeniu drogowym ( w Bytomiu lub innym miejscu ) zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Jeśli nie zostało spowodowane przez Ciebie, koszty naprawy Twojego samochodu powinien w całości ponieść ubezpieczyciel strony winnej. Niestety czasem wypłacona szkoda nie starcza na usunięcie szkody – mamy wtedy do czynienia z zaniżeniem odszkodowania. Możesz iść z taką sprawą do sądu, albo skorzystać z alternatywnego rozwiązania – uzyskania pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowań. Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie dochodzenia odszkodowań powypadkowych OC/AC za pomocą dopłaty w Bytomiu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Bytom

Take Care Polska sp. z o. o. - to zespół najlepszych specjalistów z branży odszkodowawczej, pomagamy oraz wspieramy osoby poszkodowane. Na swoim koncie mamy kilkaset wygranych spraw co sprawia, że uzyskujemy najwyższe odszkodowania na rynku. Nasza profesjonalna a zarazem bezpłatna analiza pozwoli ustalić na jakim poziomie jest niedopłata ze strony Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Zajmujemy się sprawami majątkowymi, zdrowotnymi oraz szkodami komunikacyjnymi.

Możemy pomóc, gdy:

 • wypłacone odszkodowanie jest zaniżone
 • nie minęły 3 lata od decyzji
 • ugoda nie została podpisana z towarzystwem ubezpieczeniowym

Jedną z najczęściej wybieranych opcji naszych klientów jest odsprzedaż szkody, ponieważ pieniądze trafiają w ciągu kliku dni na wskazany rachunek bankowy po podpisaniu umowy. Natomiast dalszymi krokami zajmuje się nasze biuro.

 

W jakich rodzajach odszkodowań możemy Ci pomóc?

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak zyskać dodatkowe pieniądze z zaniżonego odszkodowania w Bytomiu?

Nasi specjaliści wykonują bezpłatnie weryfikację otrzymanego odszkodowania, by sprawdzić, jaką kwotę mógłbyś zyskać w przypadku zaniżonego odszkodowania. W celu uzyskania takiej analizy przygotuj zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia: skan Twojej polisy, wydana decyzja ubezpieczyciela, kosztorysy, protokoły, zdjęcia, opinie... Oto 3 kroki, jakie należy podjąć:

 • Dostarcz nam potrzebne do analizy dokumenty – w formie mailowej lub osobiście.
 • W ciągu 2-3 dni, po przeanalizowaniu sytuacji, skontaktujemy się z Tobą. Jeśli rzeczywiście stwierdzimy, iż doszło do zaniżenia, przedstawimy Ci naszą propozycję.
 • Jeśli zgodzisz się ją przyjąć, możemy podpisać umowę. Zyskasz dodatkowe pieniądze bez stresu, ryzyka i kosztów.

Atuty naszej kancelarii odszkodowawczej

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Bytom

Kto może skorzystać z oferty dochodzenia odszkodowań z pomocą dopłaty?

Aby zakwalifikować się do uzyskania naszej pomocy przy odszkodowaniu za pomocą dopłaty, muszą być zachowane pewne warunki:

 • Ubezpieczyciel wydał decyzję i wypłacił pieniądze poszkodowanemu w ciągu ostatnich 3 lat, nie wcześniej
 • Odszkodowanie rzeczywiście zostało zaniżone
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie zawarłeś z towarzystwem ubezpieczeniowym ugody
 • Nie przeniosłeś praw do roszczeń w wyniku podpisania cesji na inną firmę

Pomagamy przy uzyskaniu wyższych odszkodowań powypadkowych OC/AC w Bytomiu, ale też w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Odszkodowania OC / AC Bytom

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań powypadkowych z pomocą dopłaty?

Każdy, kto miał do czynienia z zaniżeniem odszkodowania, z pewnością wie, ile może to przysporzyć stresu. Jeśli jednak skorzystasz z dopłaty, wcale nie musi tak być! Poznaj najważniejsze zalety tego sposobu na zaniżone odszkodowanie:

 • Eliminujesz formalności i długi czas oczekiwania na rezultat
 • Pieniądze otrzymasz w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Dopłata do odszkodowania jest pewna, zaś kwotę znasz jeszcze przed podpisaniem umowy – decyzja, czy ją przyjąć, zależy tylko od Ciebie
 • Nie ryzykujesz przegranej w sądzie ani dodatkowych kosztów rozpraw i prawników
 • Pieniądze w kwocie określonej na cesji należą do Ciebie bez względu na to, jak skończy się postępowanie

Nasza pomoc - odszkodowanie z Bytomia

W okolicy miejscowości Bytom na drodze gminnej po opadach marznącego deszczu Pan Kuba nie miał możliwości wyhamowania i uderzył w znak drogowy. Szkoda była likwidowana z polisy AutoCasco. Niestety otrzymany kosztorys na kwotę 2600 zł nie pokrywał kosztów naprawy i poszkodowany zgłosił się do nas w celu weryfikacji. Rzeczoznawca oszacował zaniżenie odszkodowania i zaproponowaliśmy kwotę 2400 zł dodatkowego odszkodowania. Po podpisaniu umowy Pan Jakub uzyskał w sumie odszkodowanie w wysokości 2600 + 2400 = 5000 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Bytom

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Bytom - co warto wiedzieć?

Bytom – miasto w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej, liczy ponad 165 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 69,44 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. Operę Śląską, Rynek, oraz przejechać się zabytkowym tramwajem.