Odszkodowania komunikacyjne / powypadkowe OC i AC Brzeg

Odpowiedzialność finansową za pokrycie szkody związanej ze zdarzeniem drogowym nie spowodowanym przez Ciebie ponosi ubezpieczyciel drugiego uczestnika zdarzenia – tego, który je spowodował. Zdarza się jednak, że wypłacona kwota odszkodowania okazuje się za niska. W takim przypadku możesz złożyć wniosek do sądu, pozywając ubezpieczyciela lub też spróbować zyskać wyższe odszkodowanie z pomocą firmy zewnętrznej. Zobacz, na czym to polega, i w jaki sposób możesz odzyskać wyższą kwotę odszkodowania powypadkowego w Brzegu!

W jaki sposób można odzyskać odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne w Brzegu?

Nasza firma z chęcią podejmie się weryfikacji odszkodowania zupełnie za darmo. Jeśli chcesz, byśmy ją dla Ciebie wykonali, przeczytaj poniżej, jak to się odbywa:

 • Pierwszym etapem jest kontakt z nami i opisanie sytuacji, a także udokumentowanie jej opisami zdarzenia / szkody, zdjęciami, wycenami, protokołami, skanem polisy itd.
 • Z gotową analizą powrócimy do Ciebie, by przedstawić Ci naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu, o ile stwierdzimy, iż rzeczywiście zostało ono zaniżone.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, podpiszemy umowę. Ty zyskasz większe pieniądze, a my - prawo do negocjacji lub procesu sądowego z ubezpieczycielem. Co ważne, nawet, jeśli nie uda się nam nic wywalczyć, wypłacona kwota pozostanie w Twojej kieszeni!

Odszkodowania OC / AC Brzeg

Kto może skorzystać z pomocy przy odszkodowaniu w Brzegu?

Jest określonych kilka warunków koniecznych do skorzystania z naszej pomocy przy dochodzeniu odszkodowaniu:

 • Decyzja ubezpieczyciela nie przedawniła się, tj. zapadła nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy poszkodowanemu przez ubezpieczyciela
 • Nie podpisano porozumienia w tej sprawie z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inną firmę

Nasza firma pomaga w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w Brzegu oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Brzeg

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu? Jest to nie tylko szybki sposób na większe pieniądze, ale też pewne rozwiązanie. Zalety tego sposobu to:

 • pieniądze otrzymasz w ciągu kilku dni od podpisania cesji
 • nie generujesz dodatkowych kosztów sądowych czy prawniczych
 • kwotę poznasz jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy
 • nie podejmujesz ryzyka przegranej ani długotrwałych, niepewnych procesów sądowych
 • analiza sytuacji jest darmowa
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Brzeg

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Brzeg - co warto wiedzieć o tym mieście?

Brzeg – to miasto połozone w południowej części Polski, na skraju Równiny Grodkowskiej. Miasto ma ponad 36 tys. mieszkańców i powierzchnię 14,6 km². Przez Brzeg przepływa rzeka Odra. Warto odwiedzić m.in. Zamek Piastów Śląskich, kościół pw. św. Mikołaja, kościół Podwyższenia Krzyża św. z XVIII wieku oraz dawny kościół franciszkanów.