Brzeg - Odszkodowania komunikacyjne / powypadkowe OC i AC

Odpowiedzialność finansową za pokrycie szkody związanej ze zdarzeniem drogowym nie spowodowanym przez Ciebie ponosi ubezpieczyciel drugiego uczestnika zdarzenia – tego, który je spowodował. Zdarza się jednak, że wypłacona kwota odszkodowania okazuje się za niska. W takim przypadku możesz złożyć wniosek do sądu, pozywając ubezpieczyciela lub też spróbować zyskać wyższe odszkodowanie z pomocą firmy zewnętrznej. Zobacz, na czym to polega, i w jaki sposób możesz odzyskać wyższą kwotę odszkodowania powypadkowego w Brzegu!

W jaki sposób można odzyskać odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne w Brzegu?

Nasza firma z chęcią podejmie się weryfikacji odszkodowania zupełnie za darmo. Jeśli chcesz, byśmy ją dla Ciebie wykonali, przeczytaj poniżej, jak to się odbywa:

 • Pierwszym etapem jest kontakt z nami i opisanie sytuacji, a także udokumentowanie jej opisami zdarzenia / szkody, zdjęciami, wycenami, protokołami, skanem polisy itd.
 • Z gotową analizą powrócimy do Ciebie, by przedstawić Ci naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu, o ile stwierdzimy, iż rzeczywiście zostało ono zaniżone.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, podpiszemy umowę. Ty zyskasz większe pieniądze, a my - prawo do negocjacji lub procesu sądowego z ubezpieczycielem. Co ważne, nawet, jeśli nie uda się nam nic wywalczyć, wypłacona kwota pozostanie w Twojej kieszeni!

Odszkodowania OC / AC Brzeg

Kto może skorzystać z pomocy przy odszkodowaniu w Brzegu?

Jest określonych kilka warunków koniecznych do skorzystania z naszej pomocy przy dochodzeniu odszkodowaniu:

 • Decyzja ubezpieczyciela nie przedawniła się, tj. zapadła nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy poszkodowanemu przez ubezpieczyciela
 • Nie podpisano porozumienia w tej sprawie z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inną firmę

Nasza firma pomaga w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w Brzegu oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Brzeg

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu? Jest to nie tylko szybki sposób na większe pieniądze, ale też pewne rozwiązanie. Zalety tego sposobu to:

 • pieniądze otrzymasz w ciągu kilku dni od podpisania cesji
 • nie generujesz dodatkowych kosztów sądowych czy prawniczych
 • kwotę poznasz jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy
 • nie podejmujesz ryzyka przegranej ani długotrwałych, niepewnych procesów sądowych
 • analiza sytuacji jest darmowa

Brzeg - nasza pomocy podczas odzyskiwania odszkodowania

Kierowca samochodu Jaguar XF miał wypadek w miejscowości Brzeg. Pan Jakub stwierdził, że otrzymana od ubezpieczyciela kalkulacja szkody jest zaniżona. Wysłał do nas kosztorys, który sugerował kwotę 10200 zł. Poszkodowanemu została przedstawiona propozycja dodatkowej dopłaty 7400 zł. Po akceptacji zaproponowanej kwoty została przygotowana umowa, a po podpisaniu dokumentów dodatkowe odszkodowanie zostało wypłacone na wskazany rachunek bankowy. Całkowita rekompensata za tą szkodę wyniosła 10200 + 7400 = 17600 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Brzeg

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Brzeg - co warto wiedzieć o tym mieście?

Brzeg – to miasto połozone w południowej części Polski, na skraju Równiny Grodkowskiej. Miasto ma ponad 36 tys. mieszkańców i powierzchnię 14,6 km². Przez Brzeg przepływa rzeka Odra. Warto odwiedzić m.in. Zamek Piastów Śląskich, kościół pw. św. Mikołaja, kościół Podwyższenia Krzyża św. z XVIII wieku oraz dawny kościół franciszkanów.