Odszkodowania Bielsko-Biała - komunikacyjne i powypadkowe

Przepisy drogowe mówią, że w przypadku zdarzenia drogowego ( na terenie Bielsko-Biała lub innego miasta ), które nastąpiło z winy innego uczestnika ruchu, koszty usunięcia szkody ponosi ubezpieczyciel poprzez wypłatę odszkodowania. Jeśli jednak wypłacił on za niską kwotę, możesz pozwać go do sądu, albo skorzystać z pomocy przy odszkodowaniu powypadkowym lub komunikacyjnym. Jeśli jesteś zainteresowany zyskaniem dodatkowych pieniędzy bez ryzyka i zbędnego oczekiwania, oraz bez dodatkowych kosztów, skontaktuj się z nami i odzyskaj odszkodowanie powypadkowe z pomocą dopłaty w Bielsko-Białej!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza – oddział Bielsko-Biała

Take Care Polska sp. z o. o. - nasz zespół specjalistów jest liderem na polskim rynku w uzyskiwaniu najwyższego odszkodowania z Zakładów Ubezpieczeń. Jeżeli mieli Państwo szkodę komunikacyjną, osobową lub majątkową zapraszamy do bezpłatnej analizy akt szkodowych. Naszym najważniejszym celem jest wsparcie oraz pomoc poszkodowanym.

Oferujemy pomoc gdy:

 • nie minęły 3 lata
 • nie były podpisywane ugody z zakładem ubezpieczeń
 • wypłacone odszkodowanie jest zaniżone

Dobrym rozwiązaniem jest sprzedaż szkody, polega to na podpisaniu umowy z naszą firmą a następnie ustalona trafia na rachunek bankowy w ciągu paru dni.

W jakich rodzajach odszkodowań możemy Ci pomóc?

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak odzyskać należne odszkodowanie w Bielsko-Białej?

Jeśli masz do czynienia z zaniżeniem odszkodowania, i chciałbyś odzyskać należne pieniądze, zgłoś się do nas z pełną dokumentacją dotyczącą zdarzenia – wycenami, kosztorysami, polisą itp. Weryfikację odszkodowania zyskasz u nas za darmo, bez żadnych zobowiązań. Jak to zrobić?

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz naszym specjalistom potrzebną dokumentację, jaką posiadasz w sprawie zdarzenia.
 • Po przygotowaniu analizy zapoznamy Cię z jej wynikami i w przypadku rzeczywistego zaniżenia, zaproponujemy pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania.
 • Jeśli zechcesz przyjąć nasze warunki i zyskać pieniądze, podpiszemy z Tobą cesję. Zyskasz wtedy większe pieniądze z odszkodowania OC/AC bez ryzyka i bez żadnych kosztów.

Atuty naszej kancelarii odszkodowawczej

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Bielsko-Biała

Dla kogo przeznaczone jest nasza oferta odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych?

Aby skorzystać z przedstawionej przez nas oferty dochodzenia odszkodowań z pomocą dopłaty, Twoja sytuacja musi być zgodna z poniższymi warunkami:

 • Pieniądze na pokrycie szkody zostały już wypłacone przez ubezpieczyciela; Zdarzenie drogowe miało miejsce w Polsce
 • Nie zawarłeś ugody albo porozumienia w tej sprawie
 • Od decyzji ubezpieczyciela nie minęło więcej niż 3 lata
 • Prawa do roszczeń nie zostały jeszcze przeniesione na żaden inny podmiot

Nasza firma pomaga przy odszkodowaniach w mieście Bielsko-Biała, a także na terenie całej Polski.

Dlaczego warto powierzyć naszej firmie uzyskanie odszkodowania?

Zalecamy skorzystanie z naszych usług w celu uzyskania należnego odszkodowania. Nasza firma, Take Care Polska, zapewnia przejrzystość procesu ubiegania się o rekompensatę.

Szczegółowa analiza sprawy, oceniając wycenę oraz aspekty prawne, umożliwia uzyskanie właściwego odszkodowania. Pracujemy sprawnie, co doceniają liczni klienci, dążąc do tego, aby środki jak najszybciej znalazły się na koncie poszkodowanego lub jego rodziny.

Jak możemy pomóc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego?

Odszkodowanie za wypadek drogowy to jedno z najczęściej dochodzonych świadczeń przysługujących poszkodowanym.

Wypadek na drodze to niezwykle stresujące doświadczenie, które może prowadzić do zniszczenia mienia lub uszkodzeń ciała. Dlatego warto skoncentrować się na swoim zdrowiu, powierzając sprawy związane z dochodzeniem odszkodowania specjalistom w tej dziedzinie.

Odszkodowanie za błąd medyczny – co możemy zaoferować?

Kiedy korzystamy z usług medycznych, oczekujemy jak najlepszej opieki. Niestety, czasami sytuacja może się różnić od oczekiwań, a problemy zdrowotne mogą się pogłębić w placówkach medycznych.

Jeśli w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego doznałeś pogorszenia stanu zdrowia lub uszkodzeń ciała, masz prawo do odszkodowania. W takich okolicznościach warto posłużyć się pomocą firmy specjalizującej się w sprawach związanych z błędami medycznymi.

Odszkodowania OC / AC Bielsko-Biała

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań za pomocą dopłaty?

 • Wypłata wyższego odszkodowania nastąpi w ciągu kilku dni
 • Pieniądze są pewne – otrzymasz je bez względu na końcowy wynik dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela
 • Nie podejmujesz ryzyka
 • Kwotę, jaką możesz od nas uzyskać, poznasz przed podpisaniem umowy
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów

Bielsko-Biała - przykład sprawy o odszkodowanie

Mieszkaniec Bielsko-Białej miał stłuczkę na drodze gminnej z powodu wymuszenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Sprawca nie przyznał się do winy, więc na miejsce została wezwana policja. Ustaliła przebieg zdarzeń i uznała naszego klienta za poszkodowanego. Nasz klient jechał autem marki Seat Ibiza. Po zgłoszeniu szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego i uzyskaniu kosztorysu na kwotę 4300 zł skontaktował się z naszą firmą. Nasi specjaliści zaproponowali dodatkowo kwotę 3100 zł. Pan Jakub po akceptacji, podpisał umowę a dodatkowa gotówka wpłynęła na wskazany rachunek bankowy. W sumie otrzymał 4300 + 3100 = 7400 zł na naprawę auta.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Bielsko-Biała

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Bielsko-Biała - co warto wiedzieć?

Bielsko-Biała – maisto u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, nad rzeką Białą, jeden z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski. Miasto liczy ponad 170 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 124,51 km². Warto w mieście wypocząć nad Jeziorem Wielka Łąka, a także podziwiać Park Słowackiego, Rynek czy Zamek Sułkowskich.